Головні події за ніч, які відбулись в Україні поки ви спали: оголошення війни в Україні та податок на затори

Чорний день для російської авіації: обстріл вертольота і моторошна НП з літаком у повітрі

Череда НП з російськими літальними засобами триває. З’явилися подробиці нових пригод повідомляє Politeka

Вдень у п’ятницю, 21 грудня, стало відомо, що в Малі невідомі обстріляли російський вертоліт Мі-8. Вертоліт російської авіакомпанії обстріляли в момент, коли він перебував на стоянці. Відомо, що вертоліт отримав численні ушкодження, проте в момент обстрілу в ньому не було людей, тому ніхто не постраждав.

Росія використала Будапештський меморандум для удару по Україні: розкрито нову уловку Путіна

Кремль відмовився проводити зустріч для врегулювання ситуації і відновлення територіальної цілісності України в рамках Будапештського меморандуму, тим самим зірвавши переговори. Про це розповів спецпредставник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер.

«Ми підтримували ідею проведення зустрічі в рамках Будапештського меморандуму. Але Росія відхилила її. Вона відмовилася, тому що стала єдиною країною, яка порушила Будапештський меморандум, який був форумом, де подібна ситуація повинна бути врегульована», – розповів Волкер.

Водіїв змусять платити за затори: як стягуватиметься податок

Влада розглядає введення спеціального податку на автомобільні затори. Імовірно, з автомобілістів буде стягуватися плата за в’їзд на територію столиці в годину пік, а також додатковий збір за в’їзд в центр мегаполісу.

За словами уряду, це рішення дозволить вивести транзитний транспортний потік за межі міста, але спочатку необхідно запропонувати автомобілістам зручний альтернативний об’їзд.

У Раді запропонували офіційно оголосити війну Росії. Путінські чиновники відреагували на цю ініціативу.

У Раді підготували фатальне рішення щодо Росії: «Населення може «підняти на вила»

У п’ятницю, 21 грудня, на сайті Верховної Ради було опубліковано постанову №9442 «Про Звернення Верховної Ради до президента України щодо оголошення війни, розриву дипломатичних відносин і припинення транспортного сполучення з Російською Федерацією». Документ переданий на розгляд керівництву. У ньому йдеться про те, щоб офіційно оголосити війну Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *