Гірше ніж КНДР! Кулеба про диктатуру в РФ: задушать санкції. Тиск зростатиме – окупантам непереливки!

Очільник МЗС Дмитро Кулеба вважає, що безпрецедентні дії Росії розвиваються із такою швидкістю, що невдовзі вона перетне рівень, який склався у найжорсткішій диктатурі світу – КНДР.

Про це він заявив на брифінгу в Києві у неділю.

Кулеба наголосив, що реакція на агресію РФ не лише іноземних урядів, а й західного бізнесу вже стала болючою для Росії.

“Пішов ефект доміно. Це тільки початок страждань та болісних втрат для Росії. Росія дізнається, що таке справжня ізоляція. 113 компаній-гігантів вже вийшли з російського, 213 великих компаній частково або повністю припинили співпрацю з російськими партнерами”, – розповів він.

Кулеба запевнив, що цей тиск зростатиме. Зокрема, як з’ясувалося, він не задоволений рівнем санкцій з боку платіжних систем Visa та MasterCard.

Нагдаємо, світові платіжні системи Visa та Mastercard оголосили про повне припинення співпраці з усіма російськими банками. Про це йдеться у одночасних заявах цих фінансових організацій, які ті зробили в ніч на неділю.

“Ми змушені діяти у відповідь на неспровоковане вторгнення РФ в Україну, у відповідь на ті, неприйнятні події, свідками яких ми стали”, цитує американська агенція AP заяву очільника Visa Альфреда Келлі.

“Це рішення не далося нам легко… Але світ вже понад тиждень спостерігає шокуючі та руйнівні події через  вторгнення Росії до України”, – йдеться у аналогічній заяві MasterCard.

Дії двох світових гігантів, що контролюють левову частку світових платежів та досі мали фактичну монополію на ринку Росії, були скоординованими – їхні заяви з’явилися з різницею у 16 хвилин, а накладені на Росію обмеження є подібними.

Проте, Кулеба стверджує наступне:

“Деякі лазівки для роботи залишилися… Будемо тиснути на Візу і Мастеркард, щоби вони повністю припинили роботу в Росії”, – розповів міністр. Він анонсував оголошення від МЗС України тих компанії, які не поспішають припиняти роботу в РФ.

Водночас, МЗС розраховує на відкриття внутрішнього фронту з боку російських громадян через драконівські обмеження, запроваджені в РФ.

“В Росії стає неможливо жити і не через війну… Північна Корея таким темпом перетвориться на територію свободи у порівнянні з Росією”, – заявив Кулеба. Зокрема, як відомо від кінця тижня в РФ діє кримінальне покарання до 15 років за правдиві повідомлення про війну в Україні, якщо вони відрізняються від лінії російської пропаганди.

“Сотні тисяч росіян не хочуть так жити. Ми вже бачимо антивоєнні демонстрації”, – додав міністр.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *