Гідна відсіч артилерією! Перемога за нами – далі більше!

Наша артилерія просто робить неймовірні речі.

“Наша “арта” розматує росіян пачками. Просто в лоскути. Піхота потім ганяє по посадкам і палить “потєряшек””, – пише активіст Революції гідності та волонтер Роман Донік.

Як тільки російські окупанти розривають контакт, зразу починають стріляти “Градами” та “стволкой”.

Б’ють бездумно куди прийдеться. Туди, де, як їм здається, можуть бути збройники. Але частіше по мирних селах і містечках.

Таке враження, що інколи просто розряджаються, щоб легше було тікати, або щоб потім їм не змогли “пред’явити”.

Вчора ще одна автівка, яку передали люди, вивезла людей з-під обстрілу градами на пробитих колесах. Точніше на дисках. Ще й цивільного пораненого підібрали та врятували.

Кожен такий випадок рятує таких хлопців, що навіть слів не вистачає. Всім, хто віддав своїх коней, просто низький уклін.

Триває 11 день війни. ЗСУ дають гідну відсіч противнику. Сьогодні українські силовики під Миколаєвом знищили батальйонно-тактичну групу російських окупантів. Більшість членів її складу — колишні українські військові, які ще в 2014 році зрадили Україну та перейшли на бік Росії в Криму. Про це повідомляє Служба безпеки України.

“З того часу СБУ поіменно визначила кожного зрадника і чекала нагоди покарати їх, оскільки вони ховалися на тимчасово окупованій території, — йдеться у повідомленні. — Тепер путін допоміг СБУ притягнути винних до відповідальності — сам відправив зрадників на вірну смерть в Україну”, — повідомляє СБУ на своїй сторінці у Фейсбук.

Також СБУ повідомляє, що отримала документи військових Росії, зокрема таблицю позивних, флеш носії, мобільні телефони, особисті документи окупантів і їхні SIM-картки.

“Список тих, на кого чекає правосуддя СБУ, поповнився. Докладаємо усіх зусиль, щоб усі вони були покарані! Разом переможемо!” — заявляє СБУ.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *