Британія надає допомогу! 300 мільйонів доларів – далі більше. Зупинемо ворога!

Велика Британія виділить Україні 220 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 300 млн доларів) на “екстрену та гуманітарну” допомогу,  про це повідомляє агенція Reuters.

Джонсон пообіцяв надати Україні до 220 мільйонів фунтів стерлінгів (294,69 мільйона доларів) надзвичайної та гуманітарної допомоги, – йдеться у повідомленні.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон попередив про зростаючу гуманітарну кризу, спричинену вторгненням військ Москви до України, заявивши, що кількість біженців унаслідок конфлікту може досягти мільйонів. Джонсон додав, що Британія готується прийняти у себе 200 тисяч біженців з України.

Ми полегшимо українцям, які вже живуть у Великій Британії, можливість привозити своїх родичів до нашої країни. Хоча цифри важко підрахувати, їх може бути більше 200 тисяч, – сказав Джонсон під час візиту до Варшави.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон ясно дав зрозуміти, що британські війська не будуть розміщені в Україні і залишаться “твердо в межах кордонів членів НАТО”.

Джонсон зазначив, що будь-які заходи, вжиті останнім часом, є “не більш ніж оборонними заходами”.

Міжнародне співтовариство має зміцнити нашу загальну стійкість та переконатися, що Владімір Путін та Росія ізольовані. НАТО завжди виступав за мир і стабільність, – сказав Джонсон.

На запитання журналіста, за яких обставин НАТО може взяти безпосередню участь, Джонсон відповів, що у Великій Британії існують закони про міжнародні конфлікти та про те, як їх вирішувати.

Шосту добу Україна бореться з російськими загарбниками – з 24 лютого ворожі війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, ракети потрапляють у житлові будинки. В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *