“А я виявляється завагітніла”: Вікторія Булітко відверто про своє особисте життя. “Перебуває у шлюбі”

Вікторія Булітко вперше заговорила про особисте: в кого закохана актриса. Актриса зізналася, чим займається її обранець

Українська актриса і зірка “Дизель Шоу” Вікторія Булітко, якій приписують роман з партнером по танцях Дмитром Дікусаром, вперше відверто заговорила про особисте життя. 37-річна знаменитість ще незаміжня і не поспішає обтяжити себе узами шлюбу.

Про це актриса розповіла в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” в рубриці “Кава з перцем” на телеканалі “Україна”.

Серце Вікторії вже як п’ять років зайняте і на даний момент вона перебуває в цивільному шлюбі з чоловіком, який зовсім далекий від творчих професій. Коханий Булітко займається програмуванням в IT-сфері.

“Він займається IT-програмуванням. І танцями, до речі, займався колись, і на барабанах грав в групах”, – розповідає Вікторія під час інтерв’ю.

Говорячи про весілля, Вікторія зізнається, що їй і так добре, а біле плаття вона вже багато разів одягала під час зйомок: “Мені здається, якщо добре людям, можуть жити разом добре. А якщо не добре – так і не треба жити разом. І не має значення, розписані ви, не розписані… Щоб мене затягнути заміж, потрібно мені все облаштувати і сказати: ось таке-то число, такий час, там-то бути. Можливо, тоді я прийду і вийду заміж”.

Дітей Вікторія Булітко разом зі своїм чоловіком поки також не планує. За її словами, вона була б не проти завагітніти спонтанно, але поки вважає за краще “побігати ще”.

“Він не натякає, він все прекрасно розуміє. Вивчає медицину, що радять. Мені б більше хотілося, щоб це був сюрприз, щоб я так: “Ой, а я, виявляється, завагітніла випадково”. А не щось робити спеціально”, – відверто розповіла Булітко в інтерв’ю телеканалу “Україна”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *