100 тисяч громадян! Лави міцніють – РФ зазнає великих втрат. Знищен0 сотні техніки!

Майже 100 тисяч громадян в Україні мобілізували до війська за дві доби. Про це повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний у Facebook.

Нам протистоїть одна з найбільших армій світу. Але ми сильніші! І щодня наші лави міцніють. За дві доби мобілізовано майже 100 тисяч громадян, з них половина – резервісти Сил ТРО (територіальної оборони – ред.) ЗСУ, – написав він.

За три дні повномаштабної агресії Росії на територію України російські війська зазнали великих втрат військової техніки та особового складу. За даними Міністерства оборони України, українська армія знищила сотні одиниць бронетехніки та понад 4 тис. російських військових.

Особовий склад окупаційних військ, переважна більшість яких є молоді строковики, виснажена попередніми військовими навчаннями та має низький морально-психологічний стан. За наявною інформацією мають місце факти дезертирства, відмови військовослужбовців ЗС РФ від участі в бойових діях проти України та здачі у полон. Основною тактикою дій окупантів залишається рух та захоплення невеликих міст, сіл та автомобільних шляхів сполучення.

Завдяки потужному опору цивільного населення, підрозділів Збройних Сил України, національної гвардії та національної поліції, спроби взяття під контроль великих міст успіху не мали.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 24 лютого підписав указ про загальну мобілізацію. Призов військовозобов’язаних, резервістів та залучення транспортних засобів для забезпечення потреб військових формувань доручено здійснити в обсягах, визначених згідно з мобілізаційними планами.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *