Зелене світло для України! Трамп підписав надважливий указ. Росія лютує

Президент США Дональд Трамп підписав указ, яким відновив правила безмитної торгівлі для окремих товарів українського виробництва.

Як йдеться в рішенні, Трамп зробив це, оскільки Україна “забезпечила адекватний та ефективний захист прав інтелектуальної власності”.

Таким чином, в адміністрації президента вважають доцільним “скасувати призупинення безмитної торгівлі для певних українських товарів”.

Рішення вступає в силу через 5 днів після публікації.

Нагадаємо, у грудні 2017 року президент США Дональд Трамп вирішив призупинити безмитний режим щодо низки товарів, виготовлених в Україні.

На думку Трампа, Київ проводив “недостатній” захист прав інтелектуальної власності.

Нагадаємо, двоє американських бізнесменів, які фінансували виборчу кампанію Дональда Трампа, були затримані за звинуваченням у порушенні правил фінансування виборчих кампаній.

Двоє спонсорів виборчої кампанії Трампа на виборах президента США, які допомагали його адвокату Руді Джуліані лобіювати розслідування відносно Джо Байдена, були затримані в середу пізно ввечері за звинуваченням у порушенні правил фінансування виборчих кампаній і, як очікується, стануть перед судом в четвер.

Мова йде про бізнесменів, уродженців України та Білорусі Лева Парнаса і Ігоря Фрумана.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *