Залишився тиждень: потім у водіїв почнуться великі неприємності

Водіїв попередили, через тиждень вони матимуть величезні проблеми, як уникнути

Водії, які не оновлять військово-облікові дані до 16 липня, будуть примусово доставлятися до ТЦК. Про це повідомляє інформаційний портал “Технофан”.

Виходячи з нового законопроєкту про мобілізацію, всі військовозобов’язані чоловіки мають до 16 липня оновити свої дані, інакше вони будуть подані в розшук. На сьогодні оновити дані можна у ЦНАПі, додатку “Резерв+” та безпосередньо у ТЦК та СП.

Якщо ж військовозобов’язані громадяни не оновлять дані до зазначеного терміну, їх обмежуватимуть у правах, у тому числі керування транспортним засобом.

Зазначається, що після 16 липня збільшиться кількість блокпостів, де перевірятимуть водіїв на оновлення даних. У разі виявлення порушника, його працівники поліції мають право затримати та примусово доставити до ТЦК для проходження військово-лікарської комісії.

В Україні поліція має право зупиняти транспортні засоби та перевіряти документи, зокрема наявність військового квитка. Співробітники ТЦК також можуть на блокпостах перевіряти у військовозобов’язаних чоловіків наявність військового квитка та вручати повістки.

Згідно з новим законом про мобілізацію, військовослужбовці, які перебувають у розшуку, повинні примусово доставляти до ТЦК для уточнення військово-облікових даних і проходження ВЛК.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *