Залишилися шрами: Оля Полякова розповіла про трагедію. “Чому мене б’ють?”

Співачка Оля Полякова поділилася напередодні свят історіями про те, в які ситуації їй доводилося потрапляти під час зустрічі Нового року.

Співачка розповіла, що в їхній родині новий рік святкують не як у всіх, 1 січня, а коли доведеться. Її діти знають, що, в кращому випадку, мама з’явиться у будинку 2 січня. А буває, що і числа десятого – тоді, коли відгуляють все корпоративи за кордоном. Загалом, коли виходить, тоді і святкують.

Зустрічати настання Нового року, розповідає співачка, їй доводилося в різних ситуаціях. Траплялося, що бій курантів доводилося слухати, сидячи в машині або в гримерці.

А одного разу, на одному з новорічних корпоративів, вона навіть горіла, поділилася співачка за лаштунками новорічного концерту “Музична платформа”, який канал “Україна” транслюватиме в новорічну ніч. Під час виступу на співачці спалахнув кокошник, а через кілька миттєвостей вогонь від нього поширився на одяг Олі Полякової. Вона ж, перебуваючи в звичному стані сценічного афекту, навіть не відчула болю. Прокинулась лише, коли побачила, що дівчата з її кордебалету намагалися збити з неї полум’я.

“Пам’ятаю, дівчата мене гасили – били по руці, а я думаю: чому ці дурепи мене б’ють?”, – зі сміхом згадує співачка. На пам’ять про той випадок у неї до цих пір залишилися невеликі шрами від опіків, ділиться співачка.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *