“Як Олечка Полякова”: Нові фото Олени Кравець вразили шанувальників. Не впізнати!

Актриса студії “Квартал-95” і “Жіночий квартал” а ще багатодітна мама Олена Кравець час від часу тішить публіку новими фото і відео в своєму Instagram.

Знаменитість виставила жіночний кадр, рекламуючи популярний бренд ювелірних виробів із золота. Так, артистка позувала в чорній прозорій сукні в сітку, суцільно вкритій стразами, а образ доповнила незвичайною укладкою, яку багато шанувальників визнали за стрижку.

Нагадаємо, Олена Кравець виявилася в центрі любовного скандалу.

Актриса Олена Кравець 17 років перебуває у шлюбі зі своїм чоловіком Сергієм. Пару звів гумор – вони познайомилися в Студії «Квартал 95». Службовий роман переріс в міцну сім’ю. Всі ці роки їхнє особисте життя не було публічним. Але тепер через Олену Кравець вибухнув любовний скандал!

Актриса стала гостею програми Improv Live Show на Новому каналі. За іронією долі, зразковій дружині і матері дісталася роль жінки, яка крутить роман з двома хлопцями відразу.

Обман розкрився в імпровізації ток-шоу, де гості та коміки відповідають словами, які починаються на одну букву. А Олені довелося викручуватися з делікатної ситуації.

Добре, що імпровізація – всього лише гра. Олена Кравець не ходила на побачення з декількома хлопцями паралельно. Але скандальна сценка навіяла на актрису спогади про важливе в її житті рандеву.

“Першого побачення в традиційному форматі толком і не було. В ті часи романтичні зустрічі у нас якось були не в пошані. Грошей завжди не вистачало, та й кафе в нашому мікрорайоні теж було небагато, – розповіла актриса. – Зате мені дуже запам’яталося побачення з чоловіком, яке сталося чотири місяці тому. Саме тоді ми вирішили ввести сімейну традицію – вечір п’ятниці присвячувати собі. Ми запозичили її у Сергієвих знайомих, у яких вісім дітей.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *