“Вже більше місяця”: молода дружина Дмитра Комарова розповіла про темні часи для їх стосунків. “Не так відчутно вже”

Ведучий знову поїхав у відрядження.

Дружина ведучого “Світ навиворіт” Дмитра Комарова, “Міс Україна-2016” Олександра Кучеренко розповіла, що  давно не бачила чоловіка, як  йшлося у “Світському житті”.

Наразі Дмитро перебуває у черговій експедиції. Сама ж Олександра нещодавно повернулася з Парижа, де брала участь у рекламній зйомці. За словами Кучеренко, для неї поїздка до Франції не була романтичною.

“Для мене романтика, можливо, навіть і в джунглях. Романтика це там, де мій чоловік”, – прокоментувала дружина Комарова.

Олександра зізналася, що не бачила коханого вже більше місяця, проте подружжя знаходить час та можливості підтримувати спілкування.

“Ми не бачилися з Дімою вже більше місяця. Але насправді це не так відчутно вже для мене, тому що постійно на зв’язку. Навіть я вже звикла трішки раніше прокидатися, щоб побажати доброго ранку і трішки пізніше лягти, щоб також бути на зв’язку. Великі часові межі, але ми намагаємося так підлаштувати час, щоб побільше спілкуватися одне з одним”, – пояснила Кучеренко.

На запитання, чи планує подружжя поповнення у родині, Олександра відповіла: “Ми хочемо, щоб наша родина була великою і плануємо, звичайно, дітей. А як саме ми створюватимемо нашу родину, ми подивимося”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *