Вся в сльозах. Ані Лорак таємно відвідала Київ. І знову без Гліба

Українська співачка Ані Лорак, яка вже кілька років живе і працює в Росії, повернулася до Києва. Артистка, яка отримала напередодні в Москві премію “Золотий грамофон 2019”, взяла участь у записі новорічного концерту для українського телеканалу, і виконала зі сцени свій новий трек.

Відео, на якому можна спостерігати виступ Ані Лорак на святковому шоу, з’явилося напередодні в соціальних мережах.

На сцену Кароліна вийшла в коротких шортах з високою талією, смарагдовій блузі і високих чоботях. Для глядачів вона заспівала композицію “Ми порушуємо”.

Ані Лорак зворушила українців своїм виконанням. Зал аплодував стоячи протягом декількох хвилин через що співачка не витримала і розплакалася.

“Спасибі, мої улюблені! Будьте щасливі, будьте коханими, нехай Новий рік виконає всі ваші найзаповітніші бажання. З Новим роком!”, – побажала своїм шанувальникам артистка.

Нагадаємо, Ані Лорак, виявляється, тужить за колишнім. Співачка намагається повернути чоловіка, а новий роман з молодим продюсером був тільки піаром.

Так вважають і багато шанувальників артистки. Фанати вирішили, що зірка закрутила стосунки з Єгором Глібом, щоб змусити Мурата ревнувати.

Спочатку 27-річний кавалер всюди супроводжував Лорак, тепер його не видно, а сама співачка давно не виставляла спільних фото з новим коханим. Ані Лорак таким способом сподівається повернути колишнього чоловіка в сім’ю. Але поки такий хід конем не допоміг співачці повернути Мурата до себе. І співачка вирішила залишитися одна і швидше за все, розлучилася з молодим репером.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *