“Вони змушували мене роздягатися”: 12-річна дівчинка піддалася жорстокому цькуванню однокласників. Рідна мати не змогла мовчати

Мешканка села Солонка, що біля Львова, Христина Солонинко написала у поліцію заяву стосовно цькування її доньки у школі. За словами жінки, її 12-річну доньку Марту однокласниці змусили роздягнутись на уроці.

Як розповіла Христина Солонинко журналістам «UA: Суспільне», її доньку змусили роздягнутися під час гри у «мовчанку». Це відбулось у понеділок, 21 жовтня, під час уроку, коли вчитель вийшов з кабінету.

За правилами гри, розповідає Христина Солонинко, програвшому загадували бажання. Однокласниця загадала 12-річний Марті роздягнутись.

«Я сказала «ні», і що я не буду… А вона сказала мені «давай» та заставляла», – згадує дівчинка.

Класний керівник 6-Б класу, де трапився випадок булінгу, Ігор Куц переконує, що інцидент трапився під час перерви.

«Є дві версії: що дівчинка сама це придумала і сама це зробила. Друга версія – що дівчатка гралися у гру і відбулося те, що відбулося», – вважає Ігор Куц.

Христина Солонинко натомість розповідає, що її донька не вперше скаржиться на цькування однокласників.

«Не підходили до неї, говорили, що вона пахне погано. Зараз діти дуже жорстокі», – каже жінка.

Заступниця директора з виховної роботи Любов Скібо розповідає, що за 6-Б класом постійно спостерігає шкільна психологиня.

«Це 6 клас, де більша частина хлопців. Тому на той клас звернена особлива увага, там проводився моніторинг по булінгу, психолог зі всіма дітьми переговорив», – каже педагогиня.

25 жовтня Христина Солонинко написала заяву у Пустомитівський відділ поліції стосовно булінгу її доньки у школі. 12-річну доньку мати водитиме до психолога. Окрім цього, роботу з учнями у цьому класі має провести шкільна психологиня.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *