“Вона просто мене поцілувала” : Потапа засікли з іншою жінкою. Реакція Каменських вражає

На церемонії нагородження премії програми “Зоряний час”, яка виходить на українському телебаченні, український артист Потап прийшов з яскравим слідом на щоці від поцілунку. Його не залишила дружина Настя Каменських.

Захід проходив 27 листопада. Потапа запросили на вечірку “Ніч химер”, щоб вручити премію “Лірик року”. На заході в нього помітили сліди жіночих губу. Виявилося, це залишила Діва Монро, з якою артист разом працював.

«Вона просто мене поцілувала. А цей значок – це моє ставлення до сьогоднішнього дня в шоу-бізнесі. Такий яскравий, гарний, у мене такий настрій кайфовий, я люблю жартувати. Так що це поєднання – поцілунок Монро і мій настрій – виробляють дуже класну синергію», – поділився Потап в інтерв’ю.

Журналісти запитали у продюсера, а що думає про це його дружина Настя і чи не буде ревнувати:

«Настя? Вона Монро обожнює! Коли я повертаюся зацілована з концерту додому, вона каже: «Боже, який ти популярний чоловік», – сказав артист.

Нагадаємо, український репер Потап (Олексій Потапенко) розповів про те часу, коли прийшов на практику вчителем фізкультури.

Виявляється, 19-річний Потап працював у навчальному закладі, де школяркою була майбутня зірка “ВІА Гри”, співачка Санта Дімопулос. Остання в той час навчалася у дев’ятому класі.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *