Війни “донецьких”: Правда про депутата Соболєва шокувала усіх. Ліхтарик і погрози

Депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв, на якого 1 грудня в Києві було скоєно замах, кілька років перебуває в жорсткому конфлікті з ще одним впливовим “донецьким”.

Соболєв ще в 2016 році відкрито заявив про погрози і назвав ім’я “опонента” – Артур Ємельянов. Сьогодні Ємельянов є суддею Вищого господарського суду, незважаючи на те, що ще в січні 2019 року ним зайнялась Вища рада правосуддя.

“Днями підкинули записку з погрозами і ліхтарик. Натякнули на лазерний приціл. На фото ви можете бачити, як вона виглядала. Я не реагував на бруд і образи на мою адресу, які останнім часом поширюють в соціальних мережах та ЗМІ. Мабуть, розуміючи що брудні кампанії проти мене не дають результату, замовники перейшли на новий рівень. Миритися з погрозами на адресу сім’ї – не буду. у мене достатньо способів захистити себе і своїх близьких, і законним чином залучити до відповідальності замовників і виконавців”, – розповідав В’ячеслав Соболєв у 2016-му році.

Соболєв також стверджував, що Ємельянову вдалося залучити навіть народних депутатів і добровольчий батальйон “Свята Марія” для чинення тиску на нього. Разом, мовляв, вони переслідували одну мету – відняти нерухомість в Маріуполі.

“Знаю, що організатором цькування є група рейдерів, в яку входять Руслан Брославський і Павло Малик. Очолює групу суддя Господарського суду Артур Ємельянов. Ще до початку війни їм вдалося відібрати у мене нерухомість в Донецьку, а зараз вони мають намір рейдерським способом захопити торговий комплекс в Маріуполі. Знаю також, що виконавцями їх кримінальних задумів є представники добровольчого батальйону “Свята Марія”, який контролюється народним депутатом України Дмитром Лінько. Заяви до правоохоронних органiв написані, докази передані. Спасибі всім, хто підтримав і підтримує мене. Слава Україні”, – написав В’ячеслав Соболєв на своїй сторінці в Facebook.

“Я чужого не рахую, але за словами їх жертв, вони не гребували нічим, ні даниною, ні часткою в бізнесі. Сьогодні вони розміщують величезні суми в Австрії… У публічній площині достатньо інформації про те, як і навіщо Артур Ємельянов розставляв своїх людей до господарських судів України. При цьому методи контролю різні: шантаж, підкуп, погрози”, – повідомив Соболєв.

Также він розповів, що “з цими людьми неможливо доводити свою правоту”.

“Можете уявити собі, які “справедливі” судові рішення виносили судді по рейдерських захопленням підприємств. Але цей спрут, який через три роки після Революції, на жаль, ніхто не може побороти. У цих людей в житті є один девіз – вирішуємо всі і всюди. А з огляду на їх необмежені фінансові можливості, всіх неугодних чи незгодних вони знищують всілякими методами”, додав депутат.

Джерело розповідає, що “війна” між Соболєвим і Ємельяновим не зійшла нанівець”. “Навпаки, зовсім недавно вони зійшлися ще в одній справі. Дуже великі гроші. Додам, що Соболєв теж не ангел”, – розповiло джерело.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *