Веди нас, Батьку! В’язень «ДНР» звернувся до Зеленського з неочікуваною заявою

У непідконтрольній Україні Макіївці ув’язнений Василь Савін написав лист президенту України Володимиру Зеленському. Він побажав президенту “стати визволителем України”.

Про це повідомили “Новости Донбасса”, додавши текст листа.

Видання зазначає, що це вже не перше звернення бранця до української влади. Раніше Савін писав п’ятому президенту України Петру Порошенку.

У зверненні ув’язненний називає Зеленського “батьком” і “нашим президентом” і зазначає, що готовий йти за ним “в саме пекло”. Він висловив бажання “звільнити рідну землю від російських окупантів і місцевих сепаратистів”.

Повний текст листа Василя Савіна до Володимира Зеленського:

“Володимиру Олександровичу.

Батько. Звертаюся до тебе від імені всіх політв’язнів ДНР. Я, Савін Василь Костянтинович, за підготовку народного повстання в ДНР і створення українського батальйону “Макіївка” засуджений до 12 років суворого режиму. Провів в катівнях ДНР без малого п’ять років.

Батько. Хоч не мали можливості проголосувати за тебе, ти наш Президент. Одному тобі віримо, Батько, підемо за тобою в саме пекло. За роки, проведені в катівнях, ми на своїй шкурі довели любов до матері-України.

Ми вже нічого не боїмося. Бажаємо тільки одного: звільнити рідну землю від російських окупантів і місцевих сепаратистів.

Веди нас, Батько. Бажаємо тобі стати визволителем України і стати в один ряд з гетьманами Богданом Хмельницьким, Петром Сагайдачним, Іваном Богуном”.

Василя Савіна в 2015 році терористи так званої “ДНР” призначили головою Центрально-міської районної адміністрації, навесні того ж року силовики з “МГБ ДНР” звинуватили його в підготовці до “захоплення влади”.

Савіна посадили до в’язниці на 23 роки. Він стверджує, що, перебуваючи на посаді голови районної адміністрації при “ДНР”, готував з однодумцями “Український батальйон Макіївка”, який повинен був посприяти українській армії вибити бойовиків з міста в момент настання.

Нагадаємо, востаннє обмін ув’язненими між Україною та “Л-ДНР” відбувся у грудні 2017 року. Тоді Василь Савін не потрапив в список на обмін.

Раніше у “ДНР” заявили, що готові до обміну полоненими з Україною у форматі “50 на 88”.

Про це терористичним ЗМІ повідомила “уповноважена з прав людини в ДНР” Дар’я Морозова.

“Нами встановлено на території України 88 осіб, у нас є додаткові запити на українську сторону, вони ще їх відпрацьовують. Українській стороні ми підтвердили зараз 50 осіб, і ми повністю готові до обміну”, – повідомила Морозова.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *