“Уже не б’є нікого по обличчю, яке не плюється”: Усик різко висловився про майбутнього суперника. Мерзенні витівки!

Українець підтвердив майбутнього опонента

Колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик підтвердив, що в своєму найближчому бою може зустрітися з Дереком Чісорою

Як заявив дебютант суперважкого дивізіону, він не поспішає битися за свій перший титул в хевівейті та готовий спочатку вийти в ринг проти британського боксера.

При цьому Олександр Усик згадав зухвалі витівки Дерека Чісори, коли той у 2012 році перед боєм з Віталієм Кличком дав українцеві ляпаса на зважуванні і плюнув водою в обличчя його брату Володимиру, але вважає, що з того часу британець став кращим.

«Я не наполягаю на негайному бої з переможцем реваншу між Руїсом і Джошуа. Спочатку я із задоволенням відбоксував би з Чісорою або ще з кимось. Нам нікуди поспішати.

Хороші і погані сторони Чісори? Про погані не говоритиму, а хороші… Він дійсно виріс з того моменту, коли я вперше його побачив під час бою з Віталієм Кличком. Він і справді став набагато кращим. Він уже не б’є нікого по обличчю на прес-конференції і не плюється водою», – заявив Усик.

Раніше менеджер Дерека Чісори Девід Хей заявив, що для його клієнта зустріч у ринзі з українцем є пріоритетним варіантом, оголосивши про готовність організувати бій.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *