Адвокат Януковича Андрій Портнов розлютився через кримінальну справу відносно регіоналки Олени Лукаш. Він публічно виступив з погрозами до президента Володимира Зеленського та генпрокурора Руслана Рябошапка.

З “попередженням” до Зеленського та Рябошапки Портнов виступив на своєму офіційному каналі в Telegram, передає Діалог.UA.

Офісу нового президента України Зеленського, схоже, скоро “відгукнеться” співпраця з адвокатом Януковича Портновим. Він сильно розлютився і вже відкрито загрожує. “Якщо ви будете так цуратися і соромитися мого прізвища, обіцяю вам симетричний процес”, – написав Портнов. Він порадив їм “тримати себе в руках”. “У мене до вас теж виробляються комплекси, але я тримаю себе в руках. Ви теж тримайте бо погана прикмета” – написав Портнов.

Портнов також звернувся безпосередньо до генпрокурора Рябошапка. Він назвав його “порохоботом” через те, що не заводить за його вказівкою кримінальні справи на попередню владиу України. Однак найбільше його розлютила кримінальна справа стосовно Лукаш. “Ми Вам з цього приводу гідно відповімо”, – пригрозив адвокат Януковича. Він особисто звернувся до Зеленського з вимогою звільнити Рябошапка “за професійну непридатність”. “Шановний пане Президенте, ми провели консультації з багатьма відомими людьми, які підтримали Вас на виборах і закликаємо Вас попросити генпрокурора про відставку”, – написав Портнов. Він також вимагає звільнити слідчого Кривобока, який веде справу Лукаш.

“У Вас є час один робочий день на його звільнення”, – заявив він. Він дав владі ще тиждень на те, щоб завести на Кривобока кримінальну справу.

Джерело: startko.co.ua