У 18 я поїхала до Італії, щоб заробити грошей і вирватись зі злиднів. Закохалась у сина господині і тут почалось найцікавіше: вона біcuться. Дзвонить, пише всякі гuдоти

Мені всього 20 років і я не з багатої сім’ї. Живу з сестрою 11 років (у сестри 3 маленьких дітей). Коли мені виповнилось 18 років я вирішила поїхати на заробітки. Дуже хотіла заробити грошей, щоб допомогти родині.

З роботою мені пощастило. Знайшла досить швидко. Влаштувалася покоївкою в приватний готель. Господинею була 49-річна жінка та її 22-річний син. Вона мені здалася дуже доброю і мудрою жінкою, ми навіть могли після роботи посидіти відпочити і попліткувати. Джерело

Вона до мене добре ставилася. Минув деякий час, і я здружилася з її сином. Ми почали разом багато гуляти, базікати про все. Спочатку у нас були стосунки без зобов’язань. Потім я почала помічати, що він мене ревнує (хоча й недавала жодних підстав, просто по всяких дрібницях). З часом він почав проявляти більш серйозні наміри в мій бік (я вже була в нього закохана).

А далі все закрутилося, ми почали зустрічатися. Це були наші щасливі три місяці. А потім почалося. Після роботи я залишилася жити з ним в будинку (не як покоївка, а як його дівчина). З цього моменту і почала показувати свій характер його мама. Як я готую, як прибирати її все влаштовувало. А решту я до сих пір не можу переварити і зрозуміти.

Коли ми йдемо гуляти після роботи, вона дзвонить і маніпулює, каже, що син щось не так зробив, що їй погано, щоб він швидше їхав додому. Вривається в кімнату, щоб подивитися, що ми робимо. Двері закривати ми не повинні. Її син при ній не повинен нічого до мене проявляти, елементарно навіть поцiлувати, відразу вона йому прямим текстом говорить, що він – зрадник.

Каже, що я не їх рівня, що я – бідна, а вони багаті. Постійно обpажає мою сім’ю. У неї ще є 10-річна дочка, але так вона ставиться тільки до сина. Вона навіть не соромиться ходити перед нами в нuжній бiлuзні.

Орендувати квартиру і повністю переїхати ми не можемо, так як його бізнес пов’язаний з цим будинком. Маму він теж боїться кинути. Я орендувала собі квартиру, він до мене вечорами приїжджає. Мама біcuться. Дзвонить, пише всякі гuдоти.

Я заплуталася вже і не знаю, що мені робити, може вона так поводиться, бо у неї чоловіка немає вже 15 років?

Джерело: merezha.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *