“Ціна питання – 100 тисяч”: Порошенко шокував українців своїм вчинком. Новий Майдан?

За інформацією спецслужб, Правий сектор отримав від структур, пов’язаних з Порошенком грошове забезпечення в розмірі 100 тисяч доларів. Гроші мають піти на мобілізацію прихильників і організацію диверсій і провокацій – як в Києві, так і на Донбасі, найближчим часом.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук екс-нардеп і олігарх Олександр Онищенко.

Також, як зазначає екс-нардеп: Порошенко влаштовує інформаційні шоу, які прикривають його небажання ходити на допити в ДБР. Спочатку на “Прямому” влаштовують інсценування нальоту. Сьогодні “анали” колишнього президента розкручують інформацію про те, що ДБР відкрило кримінальні справи проти моряків. Насправді, Петро Порошенко і його прихильники так голосно кричать про зраду, тому що знають- ДБР розслідує якраз злочинний указ колишнього головнокомандувача, який послав моряків на загибель з метою ввести воєнний стан і відстрочити вибори.

Окрім того, в одному із дописів Онищенко звинуватив Адміністрацію екс-президента і зазначив:

Адміністрація колишнього президента Петра Порошенка оплачувала послуги лобістів США за рахунок внесків від агрокомпаній Юрія Косюка.

У той час “курячий король” був позаштатним радником колишнього президента і за сумісництвом його близьким другом. До того ж компанії Косюка отримували великі державні дотації та фінансували лобізм не безпосередньо, а через внесок у громадській організації «Фонд підтримки реформ в Україні».

У 2017-2018 роках лобістська компанія BGR, де працював спецпредставник США з питань України Курт Волкер, надавала послуги Національній раді реформи, яка була заснована Порошенком.

Однак BGR повідомила Kyiv Post, що Волкер ні залучений в лобізмі для українських клієнтів. Для українських – ні, тому що клієнтом Волкера була завжди одна людина – пан Порошенко. Тому Курт всіляко тиснув на Зе. Наприклад, рекомендував не призначати Андрія Богдана як главу ОП або не переслідувати Порошенка.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *