“То зашквар, ліца з рагульськими сумками”: Фаріон вразила цинічною заявою про звільнених українців. Різко “попустили”!

Вчора, 29 грудня, відбувся обмін полоненими з самопроголошеними Л/ДНР. Додому повернулися 76 українців, серед яких 12 військових.

Проте обмін полоненими 29 грудня розділив українське суспільство на дві частини. Одні радіють, що нарешті змогли побачити рідних людей, і просто тому, що наші земляки повернулися з пекла. Іншіж критикують владу за нерівноцінний обмін.

Нагадаємо, Україна в рамках обміну віддала стороні бойовиків 5 ексберкутівців, які розстрілювали людей на Майдані.

Обурення рідних героїв “Небесної сотні” зрозуміти можна. А ось істеричні заяви опозиції і інших політиків, які кричать про зраду, лише вкотре доводять, що влада все робить правильно.

Особливо цинічною заявою відзначилася скандальна Ірина Фаріон, яка у себе в твітері написала наступне.

“То зашквар. Подивилася щойно на ліца ніби звільнених з полону. На яких базарах і спортзалах їх збирали з тими рагульськими сумками в гратку? Та це караульна підстава! Вистава для зебілів! І ще якась дурепа москворотить “направа в палатку”. Хто то женське кацаписько? Це ФАРС 95″.

Одразу ж на істерику Фаріон відреагував екс-нардеп Семен Семенченко, який закликав українців не реагувати на “маячню психічнохворої” людини і не розколювати суспільство, яке і так уже на грані.

“Ні в якому разі не реагуйте на ЦЕ (зараз ЦЕ активно розганяється по соціальних мережах).
Кращий спосіб відреагувати – тупо ігнор. Вони найбільше цього бояться. Реалізація плану по розколу України триває, як і в 2014. Ваша справедлива і щира реакція на ЦЕ потiм буде представлена ​​на Західній Україні як агресія «Немитих східняків» проти «інтелігентних державників – западенців які лише захищають українську мову». I навпаки. ЦЕ – не голос «рагулів – львів’ян». Жителі Західної України загалом і Львів’яни зокрема – щирі, інтелігентні і дуже патріотичні люди. У 2014 схід і захід, російськомовні і україномовні українці змогли об’єднатися і зупинити навалу Мордора. Незважаючи на всі провокації агентури КДБ – ФСБ яка намагалася налаштувати нас один проти одного. Не допомагайте їм знову накрутити градус агресії, розколоти країну та допомогти пуйлу зжерти Україну по частинах. Націоналізм полягає не в цьому. Щоб зрозуміти це треба просто прочитати що говорили люди які боролися за нашу Незалежність на початку і середині 20 століття. Схід і Захід разом. Україна єдина!”, – написав Семенченко на своїй сторінці у Фейсбук.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *