Тільки ускладнюватиметься! У суботу синоптики обіцяють справжній “апокаліпсис”. На вулицю краще не виходити!

Погодні умови в Україні найближчим часом ускладняться

Як повідомила синоптик Наталія Діденко, сильний вітер 28 грудня, буде задувати на Правобережній Україні в результаті протистояння потужної антициклонічною області, яка буде сильно тиснути, з двома центрами – Wiltrud над Скандинавією, і Vanessa над Іспанією, і східним циклоном Ailton, який буде спиратися антициклонам.

Крім поривчастого вітру, на Заході України, в більшості областей Півночі, Центру і навіть Півдня (Одеська, Миколаївська) у суботу очікуються опади у вигляді мокрого снігу і дощу.

Відповідно, на дорогах ситуація може бути складною, слизькій і, з-за щільних хмар, з поганою видимістю, особливо ввечері. Тому водіям потрібно бути дуже уважними. Швидше за все, не обійдеться без “апокаліпсису” на дорогах з кілометровими пробками і аваріями.

На Сході України, в Дніпрі, Кропивницькому та їх районах, на Херсонщині, Запоріжжі та в Криму прогнозується переважно дощ.

у Києві В суботу також очікується дощ, місцями з мокрим снігом, температура повітря протягом дня 0 + 2 градуси.

29-30 грудня в Україні похолодає, температура повітря знизиться до невеликих «мінусів». Проте вже вдень 31 грудня та 1 січня знову потеплішає.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *