“Та меня пофіг” : Володимир Зеленський зробив гучну заяву про окуповані території

Президент України Володимир Зеленський заявив, що йому все одно, з ким підписувати перемир’я, аби повернути Україні окуповані території.

Свою позицію глава держави в емоційній формі озвучив під час спілкування з бійцями добровольчого батальйону в Золотому на Донбасі.

Так, один з воїнів сказав президенту, що ті, хто йдуть до перемир’я шляхом розведення військ, або іншими способами, тільки задовольняють потреби ворога і в результаті програють ще більше.

“Ми бачимо, як поводиться Росія: Абхазія, Карабах. Давайте будемо реалістами. Перемир’я з ними – це не перемир’я з” Л / ДНР “, – зазначив доброволець.

“Та мені пофіг, з ким воно буде. Нам з вами пофіг. Нам треба території повернути і припинити вбивства”, – відреагував Зеленський.

У відповідь на це один з бійців сказав, що коли Україна намагається швидко досягти перемир’я, то тільки заганяє себе в певні рамки.

Нагадаємо, що раніше президент України Володимир Зеленський приїхав до добровольців в Золоте на Донбасі, де має відбутися розведення військ, узгоджене в Мінську.

Президент з посмішкою присів на дерево і приготувався вислухати добровольців. “Серйозна розмова про відвід і фронті”.

Однак далі розмова не склалася. Один з бійців на ім’я Денис запитав у Зеленського, чи планує він зустрітися з учасниками акції “Ні капітуляції”, проте президент грубо відкинув пропозицію.

Між главою держави і добровольцем відбувся неприємний діалог.

#Президентпочуйнас

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *