Скромно і без будь-яких надмірностей: як живе Ангела Меркель

Як живе Ангела Меркель. 

Попри свій статус та дохід, Ангела вважає за краще жити скромним життям. У канцлера Німеччини немає палацу або ж заміського особняка на закритій території.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на bbc-ccnn.com

Житло Ангели Меркель

Проживає Меркель у звичайній квартирі, яка знаходиться в центрі Берліна за адресою Am Kupfergraben, 6. Варто відзначити, що це звичайний будинок, який не закритий від перехожих.

Квартира належить самій Меркель, а не є службовим житлом. У цій квартирі жінка проживала ще до того часу, як стала канцлером Німеччини. А ось попередник Меркель проживав у службовій квартирі, площа якої становила 200 кв.м. Але Ангела вирішила проживати у власному житлі.

Квартира Меркель розташована на 4 поверсі простого будинку, який пофарбований в жовтий колір.

По сусідству розташовані ресторани, сувенірні крамниці і супермаркет. За продуктами Меркель любить ходити сама, що підтверджується численними знімками папараці.

Заміський будинок

Заміським будинком це складно назвати, скоріше невелика дача недалеко від столиці. Саме тут у Темпліні жінка провела своє дитинство.

Ангела і її чоловік професор хімії приїжджають сюди на відпочинок у вихідні. Ви вже помітили, що немає ніяких метрових парканів і охорони, а селище більше схоже на звичайне садове товариство?

Робочий кабінет

Кабінет Меркель також виглядає досить скромно. Тут немає звичного стилю «дорого-багато». Лише необхідні для роботи речі і нічого більше.

Довгий стіл в кабінеті канцлера стоїть ще з часів Шредера. Сама Меркель не раз говорила, що їй не подобається працювати за цим велетнем і вона віддає перевагу роботі за меншим столом. Втім, стіл попередника не забирали.

Повсякденне життя

Ангелу Меркель легко можна побачити у звичайному продуктовому супермаркеті. Жінка відвідує магазини разом з охороною.

Багато перехожих, які зустрічали Меркель в супермаркеті, встигли помітити, що в продуктовому кошику жінки не можна побачити ніяких надмірностей. Вона вважає за краще купувати сир, овочі, фрукти і солодощі.

Ось вона та сама практичність німців. У супермаркет Меркель прийшла зі своїм пакетом!

Неможливо собі уявити, щоб представники нашої влади жили таким же чином. Наші депутати вважають за краще жити в величезних замках, відгороджуючись від людей величезними парканами.

Джерело: miysvit.pp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *