Щойно! Не зважаючи на свій вихідний, президент Порошенко екстренно прийняв важливе рішення по війні з Росією. Рішення яке змінить хід історії

Президент України Петро Порошенко доручив посилити системи радіоелектронної боротьби і побудувати завод з виробництва боєприпасів з вітчизняної сировини.

Про це він заявив на засіданні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), передає прес-служба президента.

“Мною внесено пропозицію по будівництву заводу боєприпасів, впровадження новітніх технологій в повній відповідності до стандартів НАТО, що забезпечить сумісність боєприпасів, що випускаються з основними калібрами”, – зазначив Порошенко.

Він уточнив, що на це буде виділено 1,4 млрд грн.

“Це дасть можливість не просто складати боєприпаси, а забезпечити виготовлення боєприпасів вже з вітчизняної сировини. Ми маємо, відповідно, відновити ті потужності, які були в Україні до початку окупації Російською Федерацією. Я ставлю цю позицію як один із перших пріоритетів “, – підкреслив президент.

За його словами, ще на 1,6 млрд грн буде закуплено новітнє озброєння і військова техніка.

“У тому числі буде налагоджено виробництво новітньої бронетехніки, включаючи танки” Оплот “, налагоджено виробництво новітніх ракет і інших позицій, які дозволять нам значно поліпшити і посилити можливості нашої оборони”, – додав Порошенко.

Відзначимо, президент також поставив завдання посилити системи радіоелектронної боротьби і новітніх модернізованих безпілотних літальних апаратів, а ще частина коштів витратити на антіснайперскіе комплекси.

“Де-факто ми будемо мати можливість бачити, чути і протидіяти російської агресії”, – резюмував глава держави.

Джерело:bbcccnn.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *