ЩОБ НЕ НАКЛИКАТИ СТРАШНОЇ БІДИ!!! Що жінкам не варто робити в День святої Анни

День святої Анни в Україні відзначається 22 грудня. Це знаменне церковне свято, бо саме цього дня була зачата Богородиця Діва Марія.

Свята Анна походила з роду царя Давида, засновника династії царів Іудеї, вона була дочкою священика Маттана і згодом дружиною святого Йоакима. Анна та Йоаким довго залишалися бездітними. У відповідь на їхні численні прохання до Всевишнього подарувати дитину, до них з’явився Ангел Господній із благодатною звісткою про те, що Бог почув їхню молитву, — пише tochka.net

У великій радості свята Анна з чоловіком поспішали до Єрусалиму, щоб помолитися і подякувати Богові. Свята Анна і Йоаким вирішили, що в подяку за дитину вони віддадуть її в храм для служіння Богу. І дійсно, через 9 місяців після того, як ангел оголосив Йоакиму й Анні цю новину, у них народилася донька, яку вони назвали Марією. День Анни, коли сталося диво, і Богородиця була зачата батьками в результаті обіймів і поцілунку біля Золотих Воріт, трактується церквою як невинний.

Вважається, що на Марію не перейшов первородний гріх, і це є першим проявом Божественного Порятунку роду людського. У день Анни жінки звертаються до святої як до захисниці і покровительки. Особливо вшановують День святої Анни вагітні та матері: її просять про легкі пологи, здорову дитину, достатню кількість молока.

Також свята Анна вважається заступницею багатьох жіночих професій, а тому цього дня не можна займатися пранням, шиттям, вишиванням, прибиранням та іншими серйозними справами і брудною роботою. День святої Анни припадає на період Різдвяного посту, і в це свято жінкам рекомендується дотримуватися особливо суворого посту.

Анна зиму зрушила, тобто з цього дня починається поступове збільшення світлового часу доби. На Анну сонце повернуло на літо, а зима – на мороз. Якщо на Анну сонячно і світло – Новий рік буде теплим і похмурим, а наступний рік – врожайним. Іній на деревах – до врожайного року. Якщо на зимову Анну сніг лежить впритул до паркану, то буде неврожайне літо.

Якщо вагітна жінка порушить традиції цього дня, то це згодом позначиться на її дитині. Роздмухуючи вогонь у печі, майбутня мати ризикує залишити на дитинці червону мітку. У цей день сили світла і темряви борються між собою, а тому без особливої ​​потреби краще не виходити з дому. Колона св. Анни в м.Інсбрук (Австрія).

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *