Сенцова жорстко “втоптали у багнюку”, пригадали все: сидів би ще років 20. Порошенку теж дісталося

Бранець Кремля Олег Сенцов наголосив що лише частина українців можуть повернутися додому. 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Справа не тільки у тому, що у нас не залишиться “фонду для обміну”, і українському уряду доведеться іти на поступки, щоб звільнити заручників. Питання у тому, що цей крок залишає нас без головного – справедливості”, – написав він.

У мережі говорять про те, що Сенцов дуже незадоволений умовами обміну, який відбувся на Донбасі.

На таку позицію режисера різко відповів юрист Андрій Портнов. Надалі подаємо в оригіналі.

“Тут шановні люди нагадали, що стурбований обміном співробітників “Беркута” Сенцов сам був обміняний на фігуранта справи про збитий малайзійський Боїнг, де загинуло набагато більше людей, ніж на Майдані.

Мені здається, треба було цей обмін провести після повного закінчення розслідування Боїнга, у повній відповідності за логікою стурбованого Сенцова – років так через двадцять. Звідки ж ви все беретеся з такими життєвими принципами і збитковою мораллю, герої нового часу”, – написав він.

Також не обійшов стороною юрист і критику експрезидента Петра Порошенка.

“Порошенко вважає неправильним обмін полоненими. Нагадайте хтось другого січня на допиті клоуну, що цей обмін міг би бути набагато кращим, якби він минулого разу не здав у російський полон українських моряків з метою зриву президентських виборів і введення воєнного стану для збереження своєї продажної шкури”, – запевняє Портнов.

За його словами, без попереднього обміну на моряків, Україна могла б в цей раз зробити набагато вигідніший обмін.

“У ДБР з цього приводу розслідується справа про державну зраду фігуранта, який підірвав тоді обороноздатність і національну безпеку, надавши Росії вигіднішу переговорну позицію.

Можна запросто пред’явити йому у цій справі підозру, а то у нього вже надто надмірна активність у зовнішній політиці. У в’язниці повинен вже давно займатися внутрішньою. Проблемами змісту і прогулянки у внутрішньому дворі, – підсумовує Портнов.

До слова, Глава МЗС України Вадим Пристайко в своєму мікроблозі у Твіттері додав, що офіційний Київ буде продовжувати обговорення з приводу обміну за формулою “всіх на всіх” на наступних самітах лідерів країн Нормандської четвірки.

“Протягом останніх кількох днів звучали питання щодо звільнення політичних бранців, що перебувають на території окупованого Криму та РФ. Можемо впевнено заявити, що робота зі звільнення триває – вчора відбувся перший етап, анонсований Президентом України, на черзі наступні кроки. Кримські полонені будуть включені до наступного етапу звільнення. Жоден громадянин України, кримський татарин чи українець, не забутий. Боротьба за кожного нашого громадянина продовжується”, – повідомляєть у зверненні на офіційному сайті Представництва президента України в Автономній республіці Крим.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *