Різке подорожчання долара в Україні: Експерт пояснив, що насправді відбувається

Курс долара в Україні 18 жовтня виріс в обмінних пунктах на 20 копійок – до 25,11 грн за долар, а курс євро виріс на 34 копійки – до 27,92 грн за євро у порівнянні з попереднім днем.

З чим пов’язаний такий значний стрибок? У фінансистів є кілька версій такого різкого подорожчання долара. Один з них – українські банкіри спеціально підняли курс, щоб непогано підзаробити.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на Патріоти України.

“Вранці особливу активність проявляли невеликі банки, що активно скуповували валюту, розігріваючи ринок. В основному це спекулятивні операції, мета яких – заробити на зростаючому курсі”, – розповів фінансовий аналітик Василь Невмержицький.

При цьому експерт не виключає, що котирування піднімають для конкретних продавців, щоб ті могли віддати валюту за максимальним курсом.

Справа в тому, говорить фінансист, що п’ятниця – дуже хороший день для подібних цілей, адже обсяг торгів в останні дні робочого тижня зазвичай невисокий, а це дозволяє навіть відносно невеликими угодами сформувати потрібний тренд. “Втім, поки це тільки гіпотеза”, – резюмував Невмержицький

Джерело: miysvit.pp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *