Раптово подорожчав проїзд у транспорті Львова: Чи повертатимуть пасажирам гроші?

Зранку 27 грудня у додатку «Приват24» несподівано зросла вартість квитків на проїзд у електротранспорті Львова з 5 до 6 грн. Це сталося незадовго до засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, який мав розглядати питання про підняття вартості проїзду. У міській раді ситуацію з додатком «Приват24» пояснюють тим, що в банку стався збій.

Пасажирам уже пообіцяли повернути переплачені гроші

Зранку 27 грудня львів’яни почали повідомляти, що у додатку «Приват24» вартість одноразового квитка раптово зросла з 5 до 6 грн.

«Сьогодні їдучи в тролейбусі купила як завжди електронний квиток через «Приват24» вже по 6 грн. Пізніше пересівши в інший тролейбус, купила квиток у водія по 5 грн», – написала близько 9:00 у Facebook львів’янка Наталя Сипко.

Про таку ж ситуацію повідомили і інші користувачі додатку «Приват24». У «Гарячій лінії міста Львова» пояснили, що у системі «ПриватБанку» стався технічний збій і станом на 9:30 квитки знову коштували по 5 грн.

«Всім, хто вимушено переплатив, банк поверне різницю автоматично», – повідомили у «Гарячій лінії».

Зазначимо, що сьогодні о 10:00 виконавчий комітет Львівської міської ради мав розглядати питання про підвищення вартості проїзду у електротранспорті до 6 грн. При цьому квиток у водія має коштувати дорожче – 7 грн. Однак під час засідання виконкому це питання перенесли.

Зазначимо, що за допомогою QR-кодів у додатку «Приват24» можна придбати денний квиток на проїзд у електротранспорті за 5 грн, квиток на 90 хв за 5,50 грн та студентський квиток за 2,50 грн.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *