“Прямо приставав, домагався відносин”: Скандальний екс-нардеп шокував заявою про Гончарука. Здурів остаточно?

Екс-нардеп Верховної Ради Ігор Мосійчук звинуватив прем’єр-міністра Олексія Гончарука в домаганні до молодого хлопця, який недавно влаштувався в апарат Кабміну.

На своїй сторінці в Facebook Мосійчук написав, що його знайомий влаштував свого сина працювати в апарат Кабміну, але через три робочих дні хлопець відмовився йти на роботу. Молода людина заявила батькові, що Гончарук нібито став до нього чіплятися і домагатися інтимних відносин.

“Дії прем’єр-міністра по домаганнях до підлеглого, порушують норми міжнародного права і підпадають під дію кримінального кодексу України. Зараз переконую хлопця і батьків, дати публічні свідчення”, – заявив Мосійчук.

У коментарях під постом розгорілися бурхливі суперечки: хтось повірив екс-нардепу і просто шокований історією, але знайшлися і ті, хто сумнівається в правдивості написаного.

“Ну записав би це якось. Щоб явні докази були”, “Тепер потрібно чекати відповідь прем’єра”, “Вони не зелені, вони блакитні!”, “Це від Ляшка професійна деформація”, “Ігор Володимирович, уточніть, будь ласка, при якому президенті України пройшов перший Гей-парад в Києві? Можу нагадати “,” Господи, ви довго думали, щоб таку фігню придумати? “,” Ахахах, знову ви за своє старе взялися? “,” Це, напевно, інтенсивна робота нога в ногу з Олегом Валерійовичем спонукає Ваш когнітивний апарат генерувати висери в форматі “нижче пояса”? “, – писали юзери.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *