Прийняв найгірше рішення. Саакашвілі приголомшив українців заявою. Страх і втома

Колишній грузинський президент шкодує, що залишив рідну країну.

Експрезидент Грузії та колишній керівник Одеської обласної державної адміністрації в Україні Міхеіл Саакашвілі назвав помилкою те, що переїхав із однієї країни в іншу. Причиною такого рішення у 2013 році він назвав втому.

“Шкодую, що в 2013 році я просто залишив все і покинув Грузію”, – заявив він. При цьому Саакашвілі заперечив, що тікав від переслідувань. “Пішов не через острах сісти в тюрму… А тому, що втомився і люди втомилися від мене”, – наполягає політик. “Але залишити свою країну – це найгірший вихід”, – наголосив експрезидент Грузії.

Як повідомлялося, останнім часом у Грузії загострилася політична ситуація та відбулася низка велелюдних мітингів, а також сутичок демонстрантів із поліцією. Зокрема, 26 листопада активісти заблокували заклад харчування, в якому вечеряла лідерка держави Саломе Зурабішвілі. Того ж дня сили спеціального призначення розігнали протестувальників, які заблокували входи до парламенту в Тбілісі.

Також додамо, що Верховний Суд визнав, що колишній президент Грузії та лідер партії “Рух нових сил”  Міхеїл Саакашвілі був законно депортований з України .

Про це повідомляється на сторінці Верховного Суду у фейсбуці.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *