“Позбавила дитину батька”: Учасниця вокального шоу “Х-фактор” вбила людину. “Чотири ножові удари – і він помер”

19 жовтня на телеканалі СТБ пройшов 6 випуск ювілейного десятого сезону вокального шоу “Х-фактор”. На кастинг прийшла учасниця з непростою долею.

Вікторія Петрович приїхала на проект з Білорусі, щоб кардинально змінити своє життя. Дівчина поза волею стала вбивцею і відсиділа у в’язниці 14 років. “Я захищалася, але все-одно вбила людину, я розуміла це, – згадує вона. – Чотири ножові удари – і він помер”.

“Я ненавиджу себе досі за це. Ненавиджу за те, що позбавила дитину батька. Зараз я спілкуюся з його сином, з його племінницею. Дуже важливу роль відіграє те, що мене пробачили”, – говорить Вікторія.

На проект дівчина прийшла, щоб почати життя з чистого аркуша і стати співачкою. Вона виконала пісню “Я така, як і всі”, але в наступний етап шоу пройти не змогла.

Оля Полякова підтримала Вікторію і порадила їй забути все погане. “Постарайтеся зробити вашу долю чесною і щасливою”, – сказала суддя. “Так” сказав і Алессандро Сафіна. “Х-фактор” не може закрити перед тобою двері, в які ти стукаєш з такою силою і безпосередністю”, – зазначив співак.

Андрій Данилко порадив дівчині займатися авторськими піснями, а Настя Каменських – поліпшити якість співу.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *