Посилена реабілітація закордонних лікарів потрібна Гордію

Батькам не вистачає сотні тисяч гривень, щоб сплатити за лікування, яке вже проводиться.

Мікроцефалія, спастичний тетрапарез – це діагноз 2-річного Гордія, який переслідує хлопчика з перших хвилин його життя.

«Перші 3 тижні його життя були в реанімації на ШВЛ. Купа трубочок стирчать із такого крихітного тіла. Далі півтора місяця відділення патології новонароджених. Лікарі розводять руками зі словами: “Ми зробили все, що змогли. Готуйтеся до глибокої інвалідності”. Через 2 місяці ми вдома. Почалися пошуки неврологів, реабілітаційних центрів», – розповідає мама хлопчика.

До своїх 1,5 року Гордій не вмів тримати голову, ні сидіти, ні фокусувати погляд, ні усміхатися, поки батьки не спробували лікування у Китаї.

«Протягом півроку ми з миру по нитці збирали потрібну суму – 6000 $. І в березні цього року ми полетіли на перший двомісячний курс лікування. Воно дало свої перші результати. Гордійко навчився усміхатися, їсти тверду їжу, зменшився тонус м’язів, зміцнилася спинка і трохи шия, піднімає голову з положення лежачи на животі, фіксує погляд на предметах, реагує на звуки. Місцеві неврологи рекомендують нам продовжувати лікування, оскільки результат позитивний є», – розповідає мама малюка.

Зараз батьки знову збирають наступні 6000 тисяч доларів на потрібне лікування, і вже зібрали більшу частину коштів, і поїхали з малюком на реабілітацію, та всієї суми, щоб розрахуватись з китайськими лікарями, поки не мають. Тому просять про допомоги.

Реквізити для допомогу:

Карта ПриватБанку 5168757355574809

Григор’єва Тетяна Андріївна

#Президентпочуйнас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *