ПОХИЗУВАВСЯ У КЛУБІ: За Георгіївську Стрічку У Кременчуці Чоловіку Вибили 10 Зубів

В одному з нічних закладів Кременчука чоловіка побили за георгіївську стрічку. За словами очевидців, чоловік напідпитку хизувався георгіївською стрічкою та пропагував Радянський Союз. Охоронці вивели чоловіка за межі закладу, а там вже з ним «провели бесіду» обурені відвідувачі закладу.

За словами дружини чоловіка, йому вибили 10 зубів, зламали ніс та ребра, гематоми по всьому обличчю.

— Около 2 часов ночи мой муж спокойно зашел в бар. При нем не было никокой георгивской ленты. Его подозвал начальник охраны Юрий на разговор. За ним вышли и подчиненные, человек 20. Во время разговора моего мужа вся охрана начала жестоко избивать. Его еле живого привезли домой, я думала, что он уже не живой. Сейчас он находится в больнице — у него выбито 10 зубов, сломан нос, поломаны ребра, гематит по всей голове, — разповіла Телеграфу дружина побитого Анна.

— Для інформації, це саме той «активний громадянин», що приймав участь у побитті АТОвців та поножовщині у Полтаві, де був також затриманий активістами та переданий до поліції. Хоча він намагався у формі поліції заховатися за спинами правоохоронців., — написав Yuriy Tsemakh.

Джерело:12minut.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *