“Підемо за ним в саме пекло!”: Звільнений з полону українець емоційно звернувся до Зеленського. Ніхто не вірив!

Сьогоднішній обмін полоненими можна розглядати і коментувати по-різному. Але напевно, найголовніше, що наші люди, наші герої і патріоти нарешті повернулися додому зі справжнісінького пекла на Землі.

Один зі звільнених з полону бойовиків, Василь Савін емоційно подякував президенту Володимиру Зеленському за можливість повернутися на батьківщину і побачити своїх рідних.

“Ми віримо нашому президенту і підемо за ним в саме пекло! Я п’ять років провів в підвалі за те, що готував повстання в Макіївці і формував батальйон” Макіївка “. Я знав, що мене не обміняють. Тільки наш президент Володимир Зеленський мене повернув. Я вдячний йому за це! Ми всі вдячні. Ніхто не очікував, що ми повернемося, але завдяки йому ми повернулися. Зеленському, а не Порошенку”, – заявив колишній в’язень.

На початку 2015 року чоловік був призначений угрупованням «ДНР» головою Центрально-міської районної адміністрації, навесні того ж року силовики з «МГБ ДНР» звинуватили його в підготовці до «захоплення влади».

Савіна посадили до в’язниці на 23 роки. Перебуваючи на посаді голови районної адміністрації при «ДНР», готував з однодумцями «Український батальйон Макіївка», який повинен був посприяти українській армії вибити бойовиків з міста в момент наступу.

Він не потрапив в список на обмін в кінці грудня 2017 року. Останній обмін, за останні 2 роки.

Раніше, Василь Савін написав лист президенту України Володимиру Зеленському. Це був другий лист Савіна до глави української держави. Перший було написано в 2018 році і адресовано Петру Порошенку, проте послання залишилось без відповіді.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *