“Ось тварюка!”: Вчинок Оксани Марченко в День захисника обурив українців. “Мертві в гробах перевертаються!”

Українська журналістка і телеведуча Оксана Марченко показала своїм шанувальникам, як пройшов її понеділок, 14 жовтня. Так, дружина скандального політика Віктора Медведчука в день, коли всі святкували День захисника України, вирушила в теплі краї позасмагати на сонечку.

Про це Марченко розповіла на своїй особистій сторінці в «Інстаграмі», при цьому поділившись фотографією з відпустки. Повідомляє korupciya.com

«Всім доброго, святкового ранку! Вдалося на вихідних зловити трохи осіннього сонця … але головне не це. Головне – вдалося помилуватися красою природи, осіннього моря. Адже краса – це завжди відхід від повсякденності, вона дуже зворушлива, вразлива, тендітна і в той же час дуже сильна, бо здатна викликати наш захват і миттєво робити щасливими! Краса природи викликає завжди дуже глибоку емоційну реакцію. У всякому разі у мене саме так. У вас ніколи такого не було, коли ви хочете закричати на весь світ:

«Доброго ранку, море, небо, ліс!»? За своєю природою ми здатні вбирати красу в свою душу. Це піднімає над буденністю, після чого все, що ми будемо робити, буде талановитішим, добрішим, гарнішим … Краса природи доходить до нашого мозку швидше думки, і це прекрасно, адже тоді ми не можемо цим маніпулювати, а просто стаємо щасливими .. . Краса природи – абсолютна, і те, що люди бачать, це по-різному підтверджує теорію про те, що ми бачимо світ не таким, яким він є, а якими є ми. Подивіться, яку я побачила красу», – похвалилася Марченко, виклавши фото з мажорного відпочинку.

Українці обурені.
“Ось тварюка!”, “Мертві в гробах перевертаються!”

Джерело: merezha.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *