“Оригінальна поза” : Потап ошелешив шанувальників новим фото з Каменських. Хто зверху?

Відомий співак, як і його новоспечена дружина Настя Каменських, любить викладати в соцмережі особисті фотографії, які яскраво демонструють їх сімейне життя. Через те, що пара часто роз’їжджається по різних містах у зв’язку з роботою, вони кожну вільну хвилину намагаються проводити разом. Потап показав, що вони робили в цей раз на сторінці в Іnstagram.

Робити якісь певні висновки з цього фото, щодо того, що вони там робили – нерозумно. Однак те, що вони вміють робити оригінальні кадри – це без сумніву. Для знімка Настя забралася аж на сходи, при цьому вибравши оригінальну позу, а Потап – просто схилився на стінку, сховавши руки в кишені.

Варто зазначити, що для такого незвичайного виходу в світ знаменитості вибрали стильні, молодіжні наряди. Можна сказати, виступили в певному сенсі “місцевої гопоти”.

Користувачі в свою чергу пораділи за те, що чоловік і жінка нарешті разом. Також вони відзначили, що Потап і Настя виглядають прекрасно і багатьом стало ясно, хто в їхній родині так би мовити “зверху”. Одним словом, всі оцінили несподіване перевтілення артистів і їх вміння дивувати свою багатотисячну аудиторію. Наприклад, Насті точно вдалося вразити підписників наповал своєю розтяжкою.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *