“Обмежить ігроманію” : Рада зареєструвала проект про гральний бізнес. Посилять кримінальну відповідальність

Верховна Рада зареєструвала розроблений урядом проєкт закону про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.

Про це повідомили у департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України.

Згідно з законопроєктом, пропонується встановити:

-обмеження кількості ліцензій, гральних закладів та грального обладнання;

-вимогу щодо розміщення гральних закладів винятково на території готелів (класу 3-5 зірки – для залів гральних автоматів і класу 5 зірок – для казино);

-обов’язкову верифікацію гравців під час приймання ставок/виплати виграшів та реєстрацію виграшів у “Системі онлайн-моніторингу”, яка адмініструється податковою службою;

-обов’язкову сертифікацію грального обладнання для проведення азартних ігор за міжнародними стандартами;

-посилення фінансової і кримінальної відповідальності за діяльність у сфері азартних ігор без ліцензії;

-обов’язковість цільового спрямування платежів за ліцензії в сфері азартних ігор на розвиток спорту, медицини та культури в Україні.

За підрахунками уряду, легалізація грального бізнесу дозволить бюджету отримати до 5 мільярдів гривень.

Водночас зазначається, що остаточні цифри очікуваних надходжень до бюджету залежатимуть від того, у якій редакції депутати ухвалять закон.

“Ухвалення законопроєкту врегулює проблему поширення нелегального грального бізнесу, обмежить поширення ігроманії”, – додали в Кабміні.

Нагадаємо, у серпні президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні хочуть легалізувати гральний бізнес. Згодом Кабмін схвалив проєкт закону щодо легалізації грального бізнесу в Україні, який передбачає, що азартні ігри будуть проводитися виключно на території готелів, на гральному обладнанні з використанням програмного забезпечення, яке відповідає міжнародним стандартам.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *