Нові імена, успішні люди! Уряд погодив призначення п’ятьох голів ОДА

Кабінет міністрів погодив призначення голів Київської, Кіровоградської, Луганської, Харківської та Чернігівської обласних державних адміністрації.

Відповідні рішення Кабмін ухвалив на своєму засіданні 20 жовтня.

Так, згідно з повідомленням, уряд погодив призначення:

– Олексія Чернишова на посаду голови Київської ОДА;

– Андрія Балоня – на посаду голови Кіровоградської ОДА;

– Сергія Гайдая – на посаду голови Луганської ОДА;

– Олексія Кучера – на посаду голови Харківської ОДА;

– Андрія Прокопенка – на посаду голови Чернігівської ОДА.

Також уряд погодив призначення Дениса Клюшнікова заступником голови Донецької ОДА, Максима Скрипніка – заступника голови Дніпропетровської ОДА та Івана Федорова – першим заступником голови Запорізької ОДА.

Як повідомлялося, у неділю, 21 жовтня, голова Київської ОДА Бно-Айріян заявив, що подав про відставку. Новий претендент на цю посаду Олексій Чернишов – бізнесмен, інвестор, народився 4 вересня 1977 року у Харкові. Закінчив Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» за спеціальністю «Економіка підприємства». Із 1998 року працював в IT галузі, в компанії Telesens, яка розробляла системні програмні продукти для телекомунікаційного бізнесу. З 2004 року – віцепрезидент з розвитку, з листопада 2005 – президент концерну і групи АВЕК. Із 2008 по 2013 – голова наглядової ради концерну і групи АВЕК. В 2012 році заснував інвестиційно-девелоперську компанію Eastgate Development, що займалася розвитком масштабних проектів комерційної нерухомості, а також залученням іноземних інвестицій в Україну. У 2014 році Чернишов заснував інвестиційну компанію VI2 Partners. Офіси компанії працюють у Києві та Відні. В 2017 році компанія Чернишова «VI2 Partners» придбала долю акцій мережі супермаркетів «Фуршет» у французького оператора Auchan Group «Ашан Україна». В 2014 році заснував Kyiv Vision Foundation, яка займається підтримкою культурних проектів, популяризацією України в Європі через потенціал сучасного українського мистецтва.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *