“Ніби з казки про Попелюшку”: Володимир Зеленський привіз дружину до фантастичного замку

Український президент Володимир Зеленський 16 жовтня прибув у Латвію. Офіційна зустріч з главою держави, Егілсом Левітсом, почалася о 10:30. Відомо, що українського гаранта зустріли в Президентському палаці (Ризькому замку). Володимир Зеленський прибув в компанії своєї дружини, Олени.

Відзначимо, Ризький замок розташований на березі Даугави в Ризі. Ця будівля одна з найбільш значущих в історичному і культурному плані латвійської столиці. За часів лицарів Лівонського ордену Замок служив оборонною спорудою. Зараз же будинок – це офіційна резиденція президента Латвії. Також в приміщеннях замку розташовані Історичний музей, Музей зарубіжного мистецтва і Музей літератури і мистецтва ім. Райніса.

Володимир Зеленський з дружиною прибув до Риги з одноденним візитом. Тут український гарант планує також зустрітися зі спікером Сейму Інарі Мурнієце і прем’єр-міністром Латвії Крішьяніс Каріньш.

Крім того, глава української держави візьме участь у церемонії покладання квітів до Пам’ятника свободи, відвідає музей і інше.

Завершиться зустріч – відкриттям меморіальної дошки до 100-річчя першої дипломатичної місії України (Української Народної Республіки) в Ризі.

Варто підкреслити, що Левітс заявив – він хоче почути від Зеленського, яка зараз ситуація в Україні, зокрема, з Донбасом і Кримом. Латвійський президент також планує порушити теми реформ, внутрішньої і зовнішньої політики.

Джерело: merezha.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *