“Найвигідніший тариф” : Lifecell потішив українців. Такого не пропонує жоден інший мобільний оператор!

Lifecell запустив найвигідніший тариф в Україні – “Інтернет Жара”. Цей тарифний план ідеально підходить для любителів інтернету. Вартість пакету – 60 гривень за 4 тижні.

У дешевий тариф Lifecell включено 20 Гб мобільного інтернету. Ці гігабайти можна витрачати на що завгодно, ніяких обмежень. Крім того, в унікальний тариф включено 500 хвилин розмов на всі номери по Україні (міські і мобільні, включаючи Lifecell). Також передбачений безліміт на Facebook Меѕѕепдег, Instagram і Twitter.

Український мобільний оператор Lifecell наголосив, що такої кількості не пропонує жоден інший мобільний оператор.

Також Lifecell запровадив новий тарифний план. У рамках унікального пропозиції “ХендМейд” абонент отримує можливість самому вибрати те, що йому потрібно, скільки він готовий платити за зв’язок. Щоб отримати унікальну можливість самому конструювати свій пакет послуг, необхідно підключити тариф “ХендМейд”. Це можна зробити в будь-якому магазині Lifecell. Розрахувати вартість пакету, який вам потрібен, можна на офіційному сайті оператора, в розділі про тарифний план “ХендМейд”.

Раніше Lifecell кинув виклик своїм конкурентам інноваційним тарифним планом “Залізна Двадцятка” з абонплатою всього 20 гривень на 4 тижні для жителів 32 міст України.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *