“Ми не є дypн@ держава”: Дзідзьо у США пояснив, чому йому не місце на vlйнl і хто має v0юв@тu

Співак Дзідзьо (Михайло Хома) висловився про заклики до мобілізації українських артистів. Він переконаний, що воювати мають професійні люди, якими мають керувати також професіонали.

Про це артист розповів в інтерв’ю журналістці Анні Олицький.  Дзідзьо зазначив, що з перших днів повномасштабного вторгнення Росії артисти збирають кошти для України.

“Ми щодня збираємо гроші. Особисто я з Олександром Пономарьовим більш як три мільйони доларів збирали по світу”, – сказав він.

Окрім цього, у перші дні великої війни зірковий дует їздив у гарячі точки, щоб своєю творчістю підтримати наших захисників та захисниць.

Щодо мобілізації, то Михайло Хома вважає, що усе має бути професійно.

“Ми не дурна держава, яка може собі дозволити пхати людей куди-небудь. У нас мають бути професійні керівники. І професійні люди, які розуміють, як це робити, як воювати. Не можна кидати дельфінів у пісок, а антилоп – у море. Це не про перемогу у війні”, – пояснив він.

При цьому співак погодився з Колею Сєрьгою, який стверджує, “що всі, і блогери, і артисти, повинні воювати”.

“Я згоден. Іншого виходу немає. Якщо держава кличе воювати, ми повинні воювати. І українська армія переможе тільки тоді, коли буде професійною. Має бути керівництво і кожен на своєму місці. Коли кожен буде на своєму місці, буде добре”, – резюмував він.

У квітні Михайло Хома після чуток про “зникнення” засвітився за кордоном. Артист вийшов на звʼязок з підписниками, щоб привітати їх з Великоднем та запросити на благодійний захід.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *