“Можна позаздрити”: в “Слузі народу” розкрили подробиці зустрічей із Зеленським

Фракція “Слуги народу” регулярно проводить зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, під час яких кожен депутат може поставити главі держави “незручне запитання”.

Детальніше про те, як проходить комунікація президентської фракції із Зеленським розповів народний депутат від партії “Слуга народу” Віталій Безгін.

“Фракція досить часто зустрічається з президентом… Зараз частіше з урядом, тому що ми розуміємо, що це виконавча гілка влади. З урядом ми десь двічі на місяць зустрічаємося, обговорюємо найгостріші питання і законопроекти. У нас дуже прямий діалог”, – поділився Безгін.

На його думку, зустрічам депутатів від СН з президентом “може позаздрити будь-яка фракція чи партія”.

“Кожен член партії може встати і максимально жорстке або незручне запитання адресувати президенту. І отримати пряму відповідь”, – пояснив нардеп.

“Немає такого, що президент приходить і каже: “Робимо так”. Встають люди – десятки, двадцятки – і по черзі запитують про речі, які їх турбують”, – додав він.

Безгін зазначив, що деякі непопулярні рішення, які депутати змушені ухвалювати, особливо хвилюють мажоритарників.

“І вони абсолютно відверто обговорюють це з президентом чи з прем’єром чи, припустимо, з міністром економіки”, – наголосив політик.

Він також розповів, що попри монолітні голосування “Слуги народу” в сесійній залі, практично всі законопроекти дискутуються всередині фракції.

“Коли у фракції 254 особи, то не може бути такого, щоб із будь-якого питання була одностайність. Тому у нас проходять плідні, іноді досить жорсткі, дискусії всередині фракції. Але якщо на внутрішньофракційному обговоренні більшість ухвалює рішення, тобто немає блокуючої меншості, то в залі це все голосується”, – зізнався Безгін.

Депутат запевнив, що у фракції немає будь-якої залежності від Банкової: “Щодо будь-якої залежності від Офісу президента – насправді, її немає”.

Як приклад Безгін навів роботу комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, членом якого він є.

“На нашому комітеті лежить реформа децентралізації. На даний момент у нас є робоча група, до якої входять: з одного боку – представники Офісу президента, з іншого боку – профільного комітету, і з третього – профільного міністерства. Плюс, експертне середовище. І в такому форматі тристоронньої групи воно працює. Думаю, в інших сферах відбувається більш-менш так само. Це нормальний демократичний процес”, – констатував він.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *