Масова “зачистка”: Одним наказом звільнили понад дві сотні працівників. Реорганізація повним ходом

Серед звільнених зять Василя Пісного Назар Ворожбит та одіозна начальниця відділу митного оформлення Олеся Заброварна.

Керівництво Львівської митниці ДФС за один день звільнило 213 митників. Про таке рішення свідчить наказ №666, підписаний 21 грудня в.о. начальника митниці, головою комісії з реорганізації Львівської митниці ДФС Олегом Лозинським.

У списках можна знайти імена заступників начальника Львівської митниці: Олександра Марченка, Павла Македона та Ярослава Скоромного та першого заступника начальника Львівської митниці Віталія Черкунова; начальника митного поста «Краковець» Станіслава Сціловського, начальника митного поста «Угринів» Ігоря Гули та багатьох інших керівників митних постів.

Також з роботи звільнено начальника митного поста «Львів – поштовий» Назара Ворожбита – зятя генерал-лейтенанта міліції Василя Пісного, який раніше очолював департамент по боротьбі з економічною злочинністю МВС України та працював заступником начальника головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василя Пісного. Згідно з наказом звільнено і тестя Василя Пісного – начальника відділу митного поста «Грушів» Степана Ворожбита.

Серед звільнених також скандально відома Олеся Заброварна – начальниця відділу митного оформлення №4 митного поста «Рава-Руська». Раніше Олесю Заброварну відсторонили від посади та порушили проти неї кримінальну справу через декларування недостовірних відомостей. Також журналісти-розслідувачі з’ясували, що 75-річна свекруха Олесі Заброварної є офіційною власницею Rolls-Royce за 350 тис. доларів.

Наказ про звільнення 213 працівників Львівської митниці

Працівники прес-служби Галицької митниці пояснили, що наказ про звільнення працівників пов’язаний з реорганізацією Львівської митниці та її приєднанням до новоствореної Галицької митниці. Більшість працівників Львівської митниці вже прийняті на роботу в об’єднану Галицьку митницю, а 213 митників, яких звільнили окремим наказом – це менша частина колективу. До них в керівництва Галицької митниці є зауваження, тож їхню роботу проаналізують додатково. Значна частина зі звільнених митників указом №666 фігурувала в скандальних ситуаціях, пов’язаних з корупцією.

«Згідно з чинним законодавством ми зобов’язані попередити працівників, що їх буде звільнено у зв’язку з реорганізацією митниці. Впродовж двох місяців керівництво Галицької митниці проаналізує їхню роботу і прийме остаточне рішення, чи приймати їх на роботу в новостворену структуру», – прокоментували ситуацію у прес-службі Галицької митниці.

Нагадаємо, що в листопаді начальником об’єднаної Галицької митниці призначили 39-річного львів’янина Володимира Цабака. Новостворена Галицька митниця об’єднує Івано-Франківську, Львівську та Тернопільську області.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *