Мамо не плач! Поки вся країна переживає – Порошенко шокував цинічною заявою. Люди мріють побачити за гратами!

З полону вже вдалося звільнити багатьох українців. Дехто з них охоче спілкується з журналістами, інші – з нетерпінням телефонують рідним, щоб похвалитися радісною звісткою.

Історії українців, які повернулися з полону, потрапили на кадри трансляції, яку веде Офіс Президента України.

“Мамо, не плач”

Один з українців, якого звільнили з полону бойовиків, одразу після верифікації зателефонував своїй матері.

Мамо, не плач, не хвилюйся. Випий пігулку, бо тиск – ну його… – сказав хлопець.

Після цих слів, схоже, виникли проблеми зі зв’язком, і дзвінок завершився.

Ще один звільнений хлопець теж одразу ж зателефонував своїй матері.

“Привіт, мамуль. Так, вже обміняли… Ні, ще чекаємо…” – сказав звільнений з полону бранець.

Ще одна звільнена з полону луганських бойовиків жінка Олена Сорокіна розповіла, як вона там опинилася. За словами жінки, бойовики запроторили її за ґрати на 13 років за пост у фейсбуці. Все через коротке привітання з Днем Незалежності України.

Проте не всі задоволені поверненням наших людей. Зокрема проти включення ексберкутівців у списки і проти проведення такого обміну виступила політична партія Європейська солідарність.

«Європейська Солідарність» категорично засуджує включення до списків на обмін полоненими колишніх співробітників «Беркуту», які причетні до вбивств Небесної сотні під час Революції гідності.

Росія завжди прагнула до включення їх до списків на обмін, але п’ятий президент України Петро Порошенко та наша політична сила завжди вважали такий формат неприпустимим.

Викликає обурення згода української влади на видачу Росії важливих учасників і свідків злочинів російської агентури. Хоча хіба можна було очікувати чогось іншого від скалозубів, які у розпал трагічних подій на Майдані радили “Беркуту” ебонітовими паличками здобувати електрику, б’ючи протестувальників?

Особливо огиду викликає генеральний прокурор Рябошапка, який, будучи відповідно до матеріалів американського слідства «на 100%» людиною Зеленського.

Українці у коментарях до допису Порошенка, засуджують такі слова та заяви і зазначають, що у нього було 5 років аби розслідувати справи Майдану, а як виявилось прокурор Луценко не зміг нічого зробити, тому краще хай повернуться наші люди.

Гнівно і різко на заяву “ЄС” і екс-президента Порошенка відреагував ветеран АТО Євген Шевченко.

“Як же добре, що ми позбавили влади цього цинічного виродка, який, по-перше, протягом П‘ЯТИ РОКІВ мав власних генеральних прокурорів і безмежну владу над судами, але чомусь так і не спромігся осудити вбивць.

А по-друге, більшу частину цих злочинців (включно із заступником командира «чорної роти» Беркуту Садовником) #Порошенко відпустив до РФ взагалі БЕЗ ЖОДНОГО ОБМІНУ – їх всіх просто випускали із СІЗО і вони, як вільні люди, всі спокійнесенько виїхали собі до окупантів”, – написав Шевченко на своїй сторінці у Фейсбук.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *