“Хата згоріла від стида”: “Квартал” жорстко висміяв Гонтарєву. У Геращенко почалась справжня істерика

У новому випуску шоу “Вечірній квартал” студії “Квартал 95” комік Євген Кошовий та жіноча частина національного хору імені Верьовки висміяли підпал будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої в пісні-пародії “Горіла хата”.

Відео виступу на сторінці студії “Квартал 95” в Youtube, опубліковане в неділю.

Під музику української народної пісні “Горіла сосна, палала” Кошовий та хор Верьовки співають, зокрема: “Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала… Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Велерича… Люди вогонь побачили, допомагати почали, відра схопили, прибігли, в вогонь соляру плескали”.

“У пісні цій мораль проста: хата згоріла від стида”, – завершили пісню виконавці.

Сама Гонтарева у коментарі проекту Радіо Свобода “Ньюзрум”, коментуючи відео, заявила: “Це сором! Насміхатися над людським горем – це неможливо уявити у цивілізованому суспільстві!”.

Вона додала, що про номер дізналася від друзів.

“Щодо цинізму “95-го Кварталу” сумнівів давно нема. Але участь у цьому народного хору, це вже сором для всієї країни”, – сказала вона.

Відповідаючи на питання, чи розглядала вона можливість замовлення цього номеру олігархом Ігорем Коломойським, Гонтарева зазначила: “Можливо, так і є. Я про це не думала”.

Вона вважає, що скарга до суду у даному випадку не матиме результату: “Якщо позиватися до суду, то в мене грошей не вистачить на всі ці суди. А ще і суди повністю продажні на користь Коломойського. Ви це і самі бачите”.

У свою чергу нардеп від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко заявила, що депутати готують листа на ім’я спікера Дмитра Разумкова з тим, щоб хор імені Верьовки не виконував гімн на відкриттях і закриттях сесій Верховної Ради.

“Раніше хор Верьовки відкривав Гімном сесії Ради. Але тепер Рада – філія” 95-го кварталу “, квитки можна купити прямо в ложі бенуар, тому хор тепер виступає і на підспівуванні” Кварталу “. Огидно”, – зазначила нардеп.

На її думку, відтепер легендарний хор назавжди заплямував свою репутацію і ім’я, зароблене роками.

І можливо б українці і “поспівчували”, хоча це мало ймовірно, та інформація про те, що раніше Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева придбала будинок в Лондоні за 23 мільйони фунтів (майже 30 млн. $) – не дає совісті проснутись.

Інформацію про покупку, повідомив Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

При цьому, яким дивом екс-чиновниця примудрилася заробити на такий будинок, перебуваючи на державній службі, залишається загадкою.

«Вона купила за 23 мільйони фунтів будинок, знаєте де? В Лондоні. Як може державний службовець отримати і купити собі за 23 мільйони фунтів?», – заявив Наливайченко.

Експерти ж зазначають, що підпал будинку, ДТП – це все інструменти для отримання політичного притулку. Гонтарева, вочевидь, намагається сховатись від правоохороної системи України. Звісно, будинку в Україні заради цього не шкода, якщо є у Лондоні за 23 мільйони фунтів.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *