“Дим накрив центр столиці”: В Києві під час маршу почалися сутички. Запалюють фаєри і лунають вибухи

14 жовтня за центру Києва почався багатотисячний марш «Ні капітуляції». Величезна колона пройшла від парку Шевченка до Офісу Президента. Під час маршу на Хрещатику запалили фаєри і димові шашки.

Дим вкрив центр столиці.

Тисячі людей пройшлися по центру міста, активісти запалили фаєри, димові шашки і підривали петарди. На щастя, акція пройшла більш-менш і ніхто не постраждав. У колоні пройшли ветерани АТО, активісти, представники Національного Корпуси, жителі і гості столиці.

Основна вимога пікетувальників- скасування «Формули Штайнмайера». Саме для цього колона прямує під Офіс Президента України, щоб висловити свої вимоги. Через акцію рух центральними вулицями столиці перекрито.

Пізніше активісти стали палити фаєри і димові шашки і вигукувати різноманітні гасла, наприклад: “Ні капітуляції!, “Путін Х*йло!”. Також відбулись окремі сутички між пікетувальниками, проте нічого серйозного.

Також годинами раніше в Києві вже пройшов ще один марш – на підтримку Віталія Марківа. Серед учасників маршу помітили також і Олега Сенцова. Крім цього пройшов марш УПА. На ньому вимагали захистити землю України.

У понеділок, 14 жовтня, в Києві в День захисника проводять кілька маршів. Так, о 13:00 почався марш УПА, на якому активісти розтягнули вздовж бульвару Шевченка величезний прапор. У свою чергу правоохоронці через це перекрили дорогу.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *