“Держава не збідніє”: Чиновники призначили собі надбавку в 360%. А нічого не лопне?

Нічого не соромлячись, чиновники територіального управління юстиції у Київській області призначили собі надбавку 360% та 310%.

Крім того, накупили дорогої канцелярії та меблів. І все за рахунок тих, хто платить податки. Тому бенкетують на широку ногу за чужі гроші. Про це у соцмережі Facebook повідомив, Сергій Наумович.

Київські державні службовці самі оцінили свій труд. Вважають, що достойні аж таких надбавок.

“Люблю таке на тему “держава не збідніє”. В головному територіальному управлінні юстиції Київської області (ГТУЮ) керівництво нарахувало собі надбавку до зарплати в розмірі до 400%. Красиво жити, звичайно, не заборониш”, — написав Сергій.

Схоже, що полюбляють і якісну, але аж занадто дорогу канцелярію.

“Ще хлопцям довелося купити папір А4 (80 г / м²) по 105 грн за пачку, в той час, як в роздріб, в інтернет-магазинах хто завгодно може спокійно придбати її за 80 грн за пачку. Всього 14 000 таких пачок і це ж великий опт! Тобто перевищення суми на 350 тисяч гривень. А 100 000 “скоросшивателей” по 3 грн 06 коп за штуку, в той час, як оптовики пропонують на кожному кутку по 2.30 грн, як вам? Рівно на 33% більше”, — зауважив Наумович.

А проводити тендери вони взагалі мастаки. Виграє у цих чиновників лише одна компанія з продажу комп’ютерної техніки — ТОВ “Фірма ВАЛТЕК”. А тендер щодо закупівлі меблів взагалі провели за 20 хвилин, який виграла фірма ООО “Офіс Спейс”. Їй заплатили 660 тис грн, хоча інші пропонувати свій товар за 400 тис грн.

“Хлопці на очах у всіх влаштували шикарний бенкет. Словом, платіть податки, громадяни. Немає ніякої кризи. Вони просто красиво проводять тендери”, — обурився Наумович.

Отож, держава не збідніє? Та й українці теж. За їхній рахунок, чиновники призначили собі надбавку 360% та накупили дорогої канцелярії і меблів.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *