“Давайте це упустимо”: Олена Кравець зі сльозами на очах розповіла про доньку. “Я не хочу…”

Знаменита українська комедійна актриса, учасниця «95 кварталу» Олена Кравець на шоу «Танці з зірками», учасницею якого вона зараз є, розповіла про свою старшу дочку.

Так, знаменитість зізналася, що її 16-річна Маша не живе разом з батьками. Відзначимо, Кравець, записуючи ролик для шоу, повідомила, що звикла до того, що дочки немає поруч. Потім зі сльозами на очах вона закрила тему і не стала далі пояснювати причину розлуки.

«Моя старша дочка Маша танцює в «Тодесі»вже дев’ятий рік. Вона мене надихнула своїм прикладом танцювати. Ми дуже схожі, обидві не любимо, коли обмежують свободу. Їй комфортно, що у неї своє життя, а у мене своє. Але давайте це упустимо! Я не хочу акцентувати увагу на тому, що вона живе окремо», – розповіла Кравець.

Маша не живе зі своєю зірковою мамою і татом вже кілька місяців. Як виявилося, причиною її переїзду стали проблеми з житлом.

«Це було вимушене рішення. Наша велика родина була трохи обтяжена житловим питанням, і у мене закралася думка, щоб Маша жила окремо», – зізналася Кравець.

Через деякий час, розповідає Олена, з нею зв’язалися батьки Машиної подруги, які запропонували ідею, що б подружки жили разом.

«Перший час я хвилювалася, але знала, де вона, знала, що вона в безпеці, адже я впевнена в батьках подруги Маші. Вона дуже швидко подорослішала і стала справжньою господинею», – розповіла Кравець.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *