Даремно прийшли до влади! У Зеленського зробили шокуючу заяву. Гральному бізнесу кінець

Голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев заявив: якщо через три місяці після прийняття закону про гральний бізнес не будуть закриті нелегальні гральні точки, то влада не пройшла тест.

Про це він сказав в ефірі програми “Он воно як”. Повідомляє korupciya.com

“Так, влада не пройшла тест, ми дарма прийшли до влади. Бо це ж в малому проявляється велике. Тобто, якщо ми не можемо владнати це питання, то ми так само і в інших місцях не можемо владнати”, – зазначив нардеп.

“Все, що ми бачимо з вами на вулицях – зараз це все в темну. Аби це припинити, необхідна політична воля”, – додав він.

На уточнююче питання, чи означає це, що для закриття нелегального грального бізнесу потрібна воля міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Гетманцев відповів:

“Зокрема. Зокрема потрібна воля Авакова. Ну, напевно, необхідно ще і сприяння прокуратури. Але для того, аби прикрити нелегальний гральний бізнес сьогодні, необхідна виключно політична воля”.

“Ми його приймемо цей законопроект. І це буде така червона лінія, після якої вже нелегального грального бізнесу бути не повинно. Якщо він залишиться, то ми напрасно прийшли до влади.

Ми повинні прийняти закон, ми повинні одразу після прийняття закону припинити весь нелегальний гральний бізнес, який існує”, – сказав Гетманцев.

На питання, як реагуватиме він сам, якщо зрозуміє, що нелегальні заклади не зникли, політик відповів:

“Буду думати. Я зараз не готовий відповісти на це питання. По-перше, я його підніму на найвищому рівні, і будемо визначатися. Будемо спробувати його вирішувати, якщо воно не буде вирішуватися, то будемо вирішувати, що робити нам”.

Нагадаємо, новий законопроект про легалізацію грального бізнесу передбачає, що казино зможуть розміщуватися лише на базі великих 5-ти зіркових готелів.

Варто зазначити, що закон також передбачає створення в держбюджеті спеціального фонду з підтримки медицини, спорту та культури, куди надходитимуть платежі за ліцензії.

Кошти фонду витрачатимуться на покращення медичних послуг, зарплату медпрацівникам, підтримку спорту, у тому числі інвалідів та ветеранів, фінансування культурних проектів, будівництво та модернізацію застарілих закладів культури.

Подібний підхід відповідає міжнародній практиці. У розвинутих країнах кошти від азартних ігор мають цільове призначення і спрямовуються на різні соціально-корисні видатки.

Джерело: merezha.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *